Alkohol na imprezę przy grillu

Sezon na przyjęcia przy grillu trwa od wiosny aż do wczesnej jesieni. Przygotowywane na ruszcie potrawy są łatwe, a tym samym nie sprawią kłopotów nawet tym osobom, które nie czują się dobrymi kucharzami. Tego typu spotkania mają zazwyczaj swobodny charakter, co gwarantuje doskonałą atmosferę.

Oprócz samych dań z grilla nieodłącznym elementem tego typu imprez jest też alkohol. Chociaż wiele osób preferuje piwo do grillowanych potraw, gospodarz powinien pomyśleć również o miłośnikach wina, czy innych trunków. Ponieważ jednak organizacja imprezy pod chmurką wymaga czasu i wiąże się często z niemałymi wydatkami, warto sprawdzić, czy w pobliskich sklepach nie trwają akurat promocje na napoje alkoholowe, albo czy nie honorują one kuponów rabatowych.

Bardzo wygodne jest też wykorzystanie w tym celu aplikacji kupony dostępnej na smartfony z odpowiednim oprogramowaniem. Wystarczy tylko się zarejestrować i pozytywnie przejść weryfikację, bo aplikacja dostępna jest tylko dla osób pełnoletnich, a podczas zakupów zeskanować podany przez sprzedawcę kod – właśnie w taki sposób realizowane są kupony na alkohol. Aplikacja ma wbudowaną mapkę, na której zaznaczane są sklepy oferujące tańsze alkohole – dzięki temu szybko i łatwo znajdziemy miejsce, gdzie zrealizujemy kupony. Oczywiście to rozwiązanie doskonale sprawdzi się nie tylko podczas planowania imprezy, ale również w sytuacji kiedy będziemy mieli ochotę na dobrej jakości, ale tanie alkohole (http://drinco.pl/), np. wino do obiadu, czy ulubione piwo.

Comments are closed.